About me

 
Urodziłam się w Zielonej Górze. Zielona Góra to moje rodzinne miasto, ale kiedyś pragnę stąd uciec. Obecnie uczę się w Technikum Hotelarskim i zamierzam kiedyś podjąć pracę w tej branży. 

Mam młodszego brata - Krystiana.Od ósmego roku życia przez 6 lat uczęszczałam do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze. Uczyłam się grać na wiolonczeli przez sześc lat, i na fortepianie przez dwa lata. Jestem z tego dumna. Uważam ten okres za jak najbardziej udany. Nie zmarnowałam tam ani sekundy z mojego życia. Wiele mnie to nauczyło. Przede wszystkim cierpliwości, odpowiedzialności, współpracy.A w szkole razem z koleżanką grałyśmy na werblach podczas komendy "Poczet Sztandarowy - wprowadzić!" :-)Kocham też zwierzęta. Lubie mieć z nimi kontakt. :-) Sama miałam świnkę morską, trzy chomiki. A teraz mam szczurka. 


W wolnym czasie kocham jeździć konno i fotografować przyrodę. Sprawia mi to radość a zdjęcia, które później tu umieszczam są pozytywnie odbierane.Ulubiony zespół: Moją pasją jest oczywiście ten blog. Prowadzę go od 15 czerwca 2012 roku. Wiele przeszłam tym czasie, przez co blog raz się wznosił, a raz podupadał. Dziś jestem bardzo z niego zadowolona i nie zamierzam z tego zrezygnować.